Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Ми працюємо. Відправка замовлень тільки по передплаті.

Креми для фіксації зубних протезів

Новий товар
Blend-a-dent Super Complete Крем для фіксації зубних протезів, 40 г
0
в наявності
Код товару: 1585
230грн.
Хіт продажів
Corega крем для фіксації зубних протезів, екстра-сильний, Класичний, 40 г
0
Хіт продажів
Dontodent Super Haftcreme Крем для фіксації зубних протезів, екстра сильний, 40 г
0
Хіт продажів
Kukident крем для фіксації зубних протезів, екстра-сильний, Ромашка, 40 г
0
Хіт продажів
Protefix крем для фіксації зубних протезів, екстра-сильний, Алое віра,  40 мл
0
Новий товар
Protefix фіксуючі прокладки для зубних протезів (нижня щелепа), 30 шт
0

    Носіння протезів викликає дискомфорт? Для усунення цього спеціалісти у сфері стоматології розробили крем для фіксації зубних протезів. Це спеціальний засіб, який утримує ортодонтичні прилади нерухомими на потрібному місці в роті: людина може їсти, говоти, посміхатися без будь-яких неприємних відчуттів. Інтернет магазин Healthy Smile пропонує широкий асортимент кремів для фіксації зубних протезів від перевірених виробників.

    Якими перевагами володіє крем для зубних протезів?

1) Надійна посадка без ковзання. Засіб добре фіксує протези на потрібному місці і не дозволяє їм переміщатися з боку на бік. Незважаючи на сильну фіксацію, крем не викликає подразнень.

2) Свіже дихання. Фіксуючий крем для зубних протезів ефективно ліквідує бактерії, що викликають неприємний запах з рота завдяки наявності у складі антибактеріальних компонентів.

3) Відсутність страху виникнення незручних моментів. Використовуючи засіб, не варто перейматися тим, що протез може випасти або зрушитися. Крем повністю контролює ситуацію!

4) Комфортний під час їди. Засіб захистить ясна від подразнень та болю, оскільки крем не допускає попадання їжі між яснами та протезом.

5) Безпечний склад. Крем для протезів немає токсичних інгредієнтів. В основному він складається з:

  • цинку – забезпечує надійне зчеплення та має антибактеріальні властивості;
  • мінеральної олії, вазеліну, кремнезему – надають потрібну консистенцію;
  • камеді – має фіксуючі властивості.

    Коли необхідно придбати крем для фіксації зубних протезів?

1. При прийомі ліків від застуди/грипу, оскільки вони спричиняють сухість у роті, внаслідок чого протези погано тримаються.

2. Якщо у вас чутливі ясна, і ви хочете захистити їх від подразнень та болю.

3. Якщо ви хочете почуватися впевненіше на публіці. Незважаючи на те, що ймовірність випадання протезу низька, вона все ж таки існує. Засіб надасть більше впевненості та позбавить страху незручностей.

4. Якщо ви перенесли інсульт або маєте неврологічні порушення.

5. Якщо ви нещодавно видалили зуби та поставили протези. Однак, стоматологи не рекомендують використовувати крем протягом 14 днів після видалення для повного загоєння відкритих ран.

    Коли не слід використовувати крем для зубних протезів?

1. Зубні протези не триматися дома навіть з використанням засобу. Причина у неправильно відрегульованих ортодонтичних приладів. Для усунення проблеми зверніться до стоматолога.

2. Наявність алергії. Якщо виявили печіння, біль, роздратування після нанесення крему, швидше за все, це алергія на якийсь компонент. Негайно припиніть використання засобу!

3. Наявність відкритих ранок/виразок у роті.

    При виникненні питань щодо наявності товару, а також його властивостей звертайтесь до консультантів Healthy Smile за номерами телефонів, вказаних на сайті!