Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Зубна паста Edel White активний захист ясен

Brand: Edel+White
Product Code: 0094
Reviews: (0)
In Stock

 

Зубна паста EDEL + WHITE "Активний захист ясен"

є справжньою знахідкою для людей з кровоточивість яснами і чутливими зубами. Основою секрету її лікувального ефекту є компонент - лактат алюмінію. Суть його в наступному: завдяки своєму в'язкому ефекту він знімає запалення і лікує кровотечу ясен, а також заспокоює підвищену чутливість на гаряче, холодне, роблячи їх здоровими і менше чутливими до їжі і інших подразників.
Ще одним важливим компонентом препарату є водний розчин харчової соди, який усуває наліт і камінь з емалі, і так само завдяки своєму антибактеріальній властивості знищує патогенні мікроорганізми у всій порожнині рота. Фторид натрію захищає ваші зуби від карієсу.

 


Зубну пасту рекомендовано застосовувати 2 рази на добу разом з м'якою зубною щіткою Edel + WHITE. На початку використання засобу можлива реакція - кровоточивість ясен. Це не повинно лякати вас, адже є нормальною реакцією.

 

Не містить лаурил сульфату натрію (SLS) і інших небезпечних компонентів для організму людини. Спробуйте, і ви відчуєте впевненість в собі і повірите в здоров'я вашої посмішки.

 

Обсяг: 75 мл.
Абразивність за індексом RDA = 80
Для дорослих і дітей старше 7 років.
Виробник: Scanderra (Швейцарія)

Tags: Зубна паста, Edel White, активний захист ясен

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

120грн.