Compare 0 Wishlist 0
Menu

Yakang зубна щітка мяка Чорна

Brand: Інше
Product Code: 1214
Reviews: (0)
In Stock

Product options

Універсальна зубна щітка, розроблена передовими фахівцями японського бренду Yakang створена для повноцінної турботи про порожнини рота. Вона забезпечить вам професійний догляд в домашніх умовах і перетворить повсякденні гігієнічні процедури.

Аксесуар має щільні пучки щетинок середньої жорсткості, які майстерно очищають поверхню зубів і міжзубні проміжки від нальоту і залишків їжі. Щітка не травмує ясна і емаль, не провокує виникнення мікротріщин, що особливо порадує власників чутливих до температур і солодкого, зубів. Виріб має незвичайну форму рукоятки, яка зручно лягати в долоню і робить використання продукту більш комфортним. Після застосування гігієнічний інструмент залишає п'янке відчуття ідеальної чистоти. Для виготовлення використовувався пластик і нейлон високої якості.

Спосіб застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Порожнина рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд.

Tags: Yakang зубна щітка мяка Чорна

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
Related Products
55грн.