Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Waterpulse V700 Plus Іригатор для порожнини рота, білий

Sale
Brand: Waterpulse
Product Code: 1094
Reviews: (0)
Out Of Stock
2 499грн.
-24%
1 899грн.

 

      Стаціонарний іригатор Waterpulse V700 Plus White є універсальним пристроєм по догляду за порожниною рота для всієї родини. На ручку іригатора можна встановлювати індивідуальні змінні насадки, підтримуючи абсолютну гігієну кожного члена сім'ї. Іригатор Waterpulse V700 Plus показує відмінні результати: ретельно очищає міжзубний простір, ортодонтичні конструкції, робить масаж ясен, а також є профілактичним рішенням багатьох стоматологічних захворювань.

     Стаціонарна модель Waterpulse V700 Plus White виконана в сучасному стилі із застосуванням інноваційних технологій. Іригатор подає струмінь води під тиском, який регулюється від 1 до 6. Завдяки цьому кожен користувач зможе налаштувати роботу пристрою під свої потреби. Іригатором можна користуватися як дорослим, так і дітям. 

    Іригатор Waterpulse V700 Plus стане чудовим домашнім стоматологом, який якісно подбає про здоров'я зубів і ясен. За допомогою пульсуючої технології очищення, іригатор допоможе м'яко розбити і усунути весь зубний наліт і застряглі частинки їжі. З ним Ви гарантовано зробите максимально поглиблену очистку проміжків між зубами і інших важкодоступних місць ротової порожнини.

 

 

        Особливості:

 

- 6 режимів роботи: 

- сенсорні кнопки управління;

- 6 насадок у комплекті (насадка для чищення язика - 1 шт., насадка стандартна - 2 шт., насадка пародонтологічна - 1 шт.,

ортодонтична насадка - 1 шт., насадка для видалення нальоту - 1 шт.);

- 1200 імпульсів у хвилину;

- резервуар для води ємністю 1000 мл;

- насадка повертається на 360° навколо своєї осі.

- живлення від мережі 220 Вольт.

 

 

 

Tags: Waterpulse V700 Plus Іригатор для порожнини рота, чорний

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

Related Products
2 499грн. 1 899грн.