Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

The Humble for Kids Натуральна дитяча зубна паста зі смаком полуниці

Product Code: 0884
Reviews: (0)
Out Of Stock
179грн.

Натуральна дитяча зубна паста Humble  зі смаком полуниці з приємним і ніжним ароматом для щоденного комплексного догляду за порожниною рота. Вона є абсолютно безпечною під час ковтання і може бути використана з моменту появи перших зубів. Спеціальна формула пасти, заснована на принципах натуральної гігієни порожнини рота, надійно захищає і відновлює пошкоджену емаль, піклується про здоров'я дитячих ясен і робить зуби міцними, білими і блискучими; прибирає неприємний запах з рота, бляшки; запобігає фарбуванню і випаданню зубів. Завдяки активній дії компонентів зубна паста запобігає росту бактерій й утворенню нальоту, зберігає свіжість подиху і нормалізує pH слини.
Містить фторид, який стимулює процеси ремінералізації і збільшує резистентність емалі до дії кислот, запобігаючи виникненню карієсу і усуваючи чутливість зубів.
Завдяки низькій абразивності і найсучаснішим очищувальним компонентам зубна паста ніжно і безпечно очищає дитячі зуби, не травмуючи емаль.

Натуральна зубна паста Humble for Kids зі смаком полуниці для використання дітям до 2 років один раз на добу, для дітей від 2 до 6 років - два рази на добу.

 

 

 

 

Tags: The Humble for Kids Натуральна дитяча зубна паста зі смаком полуниці

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

Related Products
179грн.