Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Swiss Smile Кондиціонер для відбілювання зубів Перламутрове сяйво

Brand: Swiss Smile
Product Code: 0159
Reviews: (0)
Out Of Stock
2 970грн.

Оригінальна упаковка Революційна технологія кондиціонера swiss smile «Перламутрове сяйво» володіє унікальним впливом на порожнину рота і зубну емаль. Ключовий інгредієнт формули - витяжка кристалів з натуральних устричних раковин, ідентична структурі зубної тканини і природному PH-рівню порожнини рота. Екстра - білі нанокристали устричних раковин легко і міцно впроваджуються в структуру емалі і надають відновлюючу, Мінераліз дію на пошкоджені ділянки, знижуючи чутливість зубів і надаючи їм перламутрове сяйво. Крім того, на поверхні зубів формується плівка, яка сприяє природному захисту зубів і міжзубних проміжків від подальшого забруднення і фарбування. Містить: 10 000 ppm чистого гідроксиапатиту, 445 ppm Содиум флюорид.
Кондиціонер «Перламутрове сяйво» надає зубам видимий блиск і оберігає їх від шкідливого впливу факторів навколишнього середовища і підвищеної чутливості за допомогою революційної технології. Екстра-білі мікро-гідроксіапатиту, витягнутий з устричних раковин, органічно поєднуються з поверхнею зуба і природним чином відновлюють пошкоджені ділянки зубної емалі. Захисний шар з мікрокристалів залишається на поверхні зубів у вигляді плівки і запобігає фарбуванню і пошкодження. Надає зубам здоровий перловий блиск.
очищення:
Завдяки своїй многопорістой структурі, гідроксіапатітним частки притягують бактерії, мінімізуючи, таким чином, утворення зубного нальоту.
Насичення кальцієм:
Гідроксіапатітним частинки притягуються до грубої поверхні зуба капілярами і силою тяжіння іонів і вбудовуються в зубну емаль.
Відновлення емалі:
Зубна емаль і дентинові канальця, покриваються захисним шаром гідроксіапатітним частинок і зуби набувають перловий колір і блиск.

 

Кондиціонер для відбілювання зубів "Перламутрове сяйво" Swiss Smile (Свис Смайл) Наночастки гідроксиапатиту, отримані з устричних раковин, легко потрапляють в структуру емалі і міцно зв'язуються, відновлюють пошкоджені ділянки емалі. Захисний шар в складі якого мікрокристали, надовго залишається на поверхні зубів у вигляді плівки. Вона попереджає забруднення і фарбування і надає зубам природний перловий блиск. Зменшує гіперчутливість зубів. Продовжує ефект професійного відбілювання. Губна помада більше не буде залишати сліди на зубах.

Поради до застосування: Застосовуйте вранці після процедури чищення зубів і протягом дня. Струсіть перед використанням. Розпорошити безпосередньо на зуби, почекати 20 сек. і сплюнути. Рот не обполіскувати водою і не ковтати.

До складу кондиціонера входить:

100% натуральний гідроксиапатит, отриманий з устричних раковин;
фторид натрію - захищає зуби від карієсу;
алантоїн - захищає ясна від запалення;
екстракт зеленого чаю - нейтралізує токсини і шкідливі речовини;
екстракт полину гіркого - освіжає подих;
екстракт кореня селери - стимулює кровообіг;
екстракт кореня імбиру - має протизапальну і імуномодулюючі дію.

Tags: Swiss Smile Кондиціонер для відбілювання зубів Перламутрове сяйво

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

2 970грн.