Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Swiss Smile dOr Зубна паста і щітка з золотом

Brand: Swiss Smile
Product Code: 0148
Reviews: (0)
Out Of Stock
5 050грн.

Золотий гель містить найчистішу альпійську льодовикову воду. Гіалуронова кислота, так широко використовувана в косметології, вперше представлена ??в складі зубної пасти і це абсолютно виправдано. Її унікальне зволожуючий властивість допомагає зберігати еластичність, пружність і тонус м'яких тканин порожнини рота. Крім цього, вона сприяє швидкому загоєнню ран, нейтралізує вільні радикали, активізує клітини і виконує захисну функцію. Золотий гель для зубів Swiss Smile d'Or містить муцин, природний протеїн, який захищає зуби від демінералізація, а ясна від бактеріальної інфекції.
Особливу увагу заслуговує витяжка з сполучної тканини хрящів осетрових в складі гелю. Вона володіє всім необхідним арсеналом для потужного омолоджує дії, впливає на клітинному рівні, активізуючи регенерацію, вироблення колагену і насичення тканин киснем.

Дивовижне золоте сяйво, тонкий, східний смак марокканської м'яти, позолочена зубна щітка з чорної, густою і м'якою поліестрової щетиною Curen - ідеальний вибір для тих, хто цінує справжню швейцарську якість, розкіш і останні тенденції.

Tags: Swiss Smile dOr Зубна паста і щітка з золотом

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

5 050грн.