Compare 0 Wishlist 0
Menu

Роликовий масажер для обличчя нефритовий, білий

Brand: Інше
Product Code: 1358
Reviews: (0)
In Stock

Product options

Роликовий масажер для підтяжки обличчя - простий інструмент краси, який призначений для масажу обличчя і тіла. Нефрит - легендарний мінерал, що володіє ніжною оксамитовою поверхнею. Вважається захисним каменем і має цілющі властивості

 

Механічний масаж обличчя належить до базових і перевірених процедурх, які допомагають зберегти молодість шкіри на довгі роки. Масаж перешкоджає зросщенню фасциальної тканини з м'язової, тим самим перешкоджає появі застійних явищ на обличчі. Саме зрощення цих тканин є одним з ознак старості.

 

Механічний масаж при правильній технології допомагає боротися з набряками, виводячи накопичену в міжклітинному просторі лімфу. Таким чином Ви допомагаєте кровоносним судинах нести поживні речовини в клітини.

При регулярному виконанні масажу поліпшується колір обличчя, підвищується тонус шкіри, продовжується її молодість. В клітини активно надходить кисень волога та інші поживні речовини, а продукти розпаду виводяться, не заважаючи тканинам регенерувати нове покоління молодих і здорових клітин.
Перед використанням масажер краще охолодити в холодильнику (для ранкового використання його можна залишити там на ніч). Шкіра обличчя перед масажем повинна бути ретельно очищена. Також, попередньо можна зробити пілінг і нанести на обличчя ваш звичайний крем, роблячи масаж роллером прямо по ньому.

Якщо ви нанесли на шкіру крем, то через кілька хвилин ви помітите, що його скочування ускладнює масаж. Але це хороший знак - ролер дбайливо форсує вбирання поживних речовин засобу в шкіру. Якщо ви відчуєте неприємні відчуття, то обличчя можна злегка сполоснути водою. Будьте уважні і слідуйте за відчуттями! Також від масажу в деяких місцях шкіра може почервоніти - це ознака поліпшення циркуляції крові і реструктуризації клітин шкіри.

По завершенню масажу очистіть обличчя тоніком і нанесіть зволожуючий крем. Робити такий масаж слід 3-4 рази в тиждень і результат у вигляді гладкої сяючої шкіри не змусить себе чекати!

 

Масажний ролик виконаний зі справжнього нефриту. Він прибирає кола під очима, зменшує набряки, розгладжує шкіру, бореться зі зморшками, надає розслабляючий ефект.

Tags: Роликовий масажер для обличчя нефритовий, зелений

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
Related Products
130грн.