Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Засоби для ремінералізації зубів

Bestseller
Sale
ApaCare Відновлюючий комплекс, 75 мл 30 мл
0
in stock
Model: 0078
715грн.
-10%
640грн.

Засоби для ремінералізації в інтернет-магазині “Healthy Smile”

Засоби для ремінералізації надзвичайно важливі сьогодні, адже існує безліч чинників, котрі негативно впливають на стан зубів. З популяризацією куріння, та шаленими кількостями споживання солодких продуктів, ротова порожнина отримує пагубний вплив. В загальному чим більше ми споживаємо не натуральної їжі, тим гіршим стає бактеріально кислотний баланс в ротовій порожнині.

Саме для боротьби з цими чинниками інтернет-магазин “Healthy Smile”, що у Києві (Україна) пропонує препарати в максимально широкому асортименті. У нас є:

  • Ополіскувачі для ремінералізації
  • Трав’яні зубні пасти
  • Гелі для відновлення емалі
  • Гелі для профілактики карієсу

Даний перелік препаратів ефективно вирішує більшість проблем з зовнішнім шаром зубної поверхні, а також позитивно впливає на десна. Оскільки емаль виступає фронтовою лінією по відношенню до подразників, хоча це найміцніша в людському тілі матерія, з плином часу цілі частини зуба або покриваються тріщинами або відлущуються шматками.

Ціни в магазині

Ціни на засоби ремінералізації відповідають ринковим. В асортименті представленні лише оригінальні препарати з Німеччини, Польщі та Швейцарії .

  1. Ціни на ремінералізаційну пасту складають від 130 до 220 гривень
  2. Ціна гелю від 280 до 400 гривень
  3. Також є відновлювальний комплекс (паста + гель) від торгової марки ApaCare, який коштує 560 гривень.

Якщо потрібна консультація щодо застосування даних препаратів – звертайтесь до менеджера сайту. Відповімо на задані питання, підберемо найкращий комплекс по відновленню зубів шляхом ремінералізації.

З повагою, інтернет-магазин “Healthy Smile”