Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Oral-B Braun Vitality D100 3D White Електрична зубна щітка

Brand: Oral-B
Product Code: 1312
Reviews: (0)
In Stock

Застосування електричної зубної щітки Braun Oral-B Vitality D100.413.1 PRO 3D White істотно підвищує ефективність очищення зубів і запобігає появі багатьох стоматологічних захворювань. Можливість швидкої зміни насадок щітки дозволяє застосовувати саме той ефект чищення, який для вас необхідний в даний момент, а також користуватися одним пристроєм всій сім'ї.

 

Тривале використання кожної насадки

Навіть при частому використанні, насадки зубної щітки Braun Oral-B Vitality 3D White здатні служити довгий час. Вони зроблені з високоякісної щетини, яка швидко виводить зайву вологу і, завдяки цьому, в ній відсутній сприятливе середовище для розмноження бактерій.

 

Braun Oral-B Vitality - очищає і полірує

Одна з фірмових насадок Oral-B 3D White містить у своїй конструкції особливу чашечку з м'якої гуми. За її допомогою досягається дбайливе полірування всієї видимої поверхні зуба, а також створюється додаткова ємність для пасти.

 

Чищення зубів менш ніж 2 хвилини

Весь процес якісної і правильної чистки зубів з Braun Oral-B Vitality буде займати у вас менше двох хвилин. Робота щітки реалізована за допомогою вбудованого в неї таймера, який спрацьовує через 30 секунд і означає необхідність перестановки на іншу половину щелепної ділянки.

 

Живлення: від акумулятора

Час зарядки: до 16 год.

Час безперервної роботи: 30 хв

Кількість обертальних рухів: 7600 дв / хв

Tags: Oral-B Braun Vitality D100 3D White Електрична зубна щітка

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

Related Products
653грн.