Compare 0 Wishlist 0
Menu

Meridol Special-Floss Зубна нитка, 50 шт

Brand: Meridol
Product Code: 0076
Reviews: (0)
In Stock

Meridol Special-Floss - спеціалізовані флоси. Незамінний аксесуар для всіх, у кого встановлені брекети, імплантанти або мостовидні протези! Основою даного флосу служить міцна тонка жилка, покрита м'якою бархатистою щетинкою, просоченою амінофторидом, що пригнічує метаболічну активність бактерій, ефективно знижуючи рівень виділяючих ними кислот. Завдяки тонкому кінчику жтлки, флос легко ввести в міжзубний проміжок. В упаковці міститься 50 флосів.

 

Особливості:
Нитка складається з трьох частин, що переходять одна в іншу. Перша частина - тверде волокно для введення під і між конструкціями. Друга частина - широке "губчасте" волокно для видалення нальоту і залишків їжі. Третя частина - звичайна нитка для чищення міжзубних проміжків і вздовж лінії ясен.

 

Спосіб застосування:

Для мостовидних протезів, брекет-систем, імплантантів і широких міжзубних проміжків: використовуючи жорсткий кінець, ввести губчасту нитку між зубами і ортопедичною конструкцією або в широкий міжзубний проміжок. Виробляючи плавні рухи вперед-назад, видалити бактеріальний наліт. Протягнути губчасту ділянку нитки, щоб скористатися ділянкою звичайної нитки. М'яко ввести звичайну нитку під лінію ясен. Обвести нитку навколо зуба. Здійснювати рух вгору-вниз, видалити наліт.

Для звичайних зубів: акуратно ввести ділянку звичайної нитки між зубами і під лінію ясен. Очистити під лінією ясен як описано вище. Використовувати нову ділянку нитки для кожного зуба.

 

Умови зберігання:
Термін придатності не обмежений при непошкодженій упаковці.
Зберігати в місцях недоступних для дітей.

 

Призначено для дорослих і дітей.

Виробник: GABA GmbH, Germany

Tags: Зубна нитка, Meridol, Special-Floss

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
335грн.