Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Meridol Safe Breath (Halitosis) Ополіскувач, 400 мл

Sale
Brand: Meridol
Product Code: 0067
Reviews: (0)
In Stock
230грн.
-22%
179грн. Found this product cheaper?

Ополіскувач Meridol Safe Breath містить амін-флюорид і станос-флюорид. Ефективний в запобіганні утворенню бактеріального шару (флак) і карієсу, а також усуненню неприємного запаху з рота. Мерідол Галітоз - готовий до використання, який не містить спирту ополіскувач для щоденного догляду за порожниною рота в доповненні до щоденного чищення зубів.

Мерідол Галітоз надає потрійну дію в боротьбі з причинами виникнення неприємних запахів. Принцип його дії базується на унікальному поєднанні активних інгредієнтів. Складові Мерідола мають високі антибактеріальні і нейтралізуючі запах властивості. Застосування ополіскувача Мерідол Галітоз зробить Ваше дихання свіжим і додасть впевненості в тому, що воно залишиться чистим і свіжим протягом дня не руйнуючи природного балансу ротової порожнини.

Спосіб застосування: Meridol слід використовувати раз в день після чищення зубів або в будь-який інший час дня. У деяких випадках може виникнути потреба більш частого застосування згідно з приписами дантиста. Відкрити кришку, перевернути її і наповнити до намальованої лінії (точне дозування 10 мл). Полоскати рот протягом 30 секунд, потім виплюнути розчин. Не ковтати. Не полоскати рот водою відразу після застосування. Зберігати в затемненому місці.

 

Призначено для дорослих і дітей старше 6 років.

Виробник: GABA GmbH, Germany

Tags: Ополіскувач, Meridol, Halitosis, рідина для полоскання рота, від неприємного запаху з рота, Alcohol Free

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

230грн. 179грн.