Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Електрична звукова зубна щітка Edel White Sonic Generation 8

Brand: Edel+White
Product Code: 0252
Reviews: (0)
Out Of Stock
2 980грн.

Переваги Електричної звуковий зубної щeткі Edel + White® Sonic Generation 8 WINNER:

-Це єдина звукова зубна щітка з 100% запатентованими мікротонкими (діаметр кінчиків всього лише 0,02 мм) м'якими щетинками Konex®. Це щетина подвійної дії, яка чистить одночасно зубні поверхні і проникає в міжзубні проміжки. До того ж, запатентована м'яка щетина Konex® (Конекс®) не пошкоджує тканини ясен і оголені зубні шийки.
- Унікальний швейцарський дизайн (ERDMANN дизайн) - чіткі лінії, тонкі кольорові акценти і елегантний корпус. Зубна щітка номінована на премію Red Dot Design Award.
- Спеціальна головка щітки «Dual Clean» (подвійна чистка) чистить 2 зубні поверхні одночасно.
- Антиковзаюча, ергономічна ручка, яка ідеально лежить в руці. Ручка оснащена таймером чистки, секторним таймером і LED-дисплеєм. Секторний таймер: сигналізує після 30 секунд чистки про необхідність змінити сектор чистки. Таймер чистки: автоматичне відключення щітки після 3-х хвилин чистки. Функція пам'яті: зубна щітка запам'ятовує останній обраний вами режим чищення і включає його автоматично при наступному чищенні для вашої зручності.
- Щітка оснащена функцією унікального електронного блокування для поїздок і подорожей.
 

4 режими чищення: 32000, 38000 і 45000 звукових коливань / хв:
- Делікатний режим - особливо рекомендується людям з чутливими зубами, слабкими яснами, оголеними зубними шийками, періодонтитом. Ідеально підходить людям з імплантатами, мостами та іншими стоматологічними конструкціями.
- Інтенсивний режим - це ретельне зняття налетних утворень з усіх поверхонь. Цей режим забезпечує ідеальну чистку і здоров'я ваших зубів. Рекомендується як основний режим чистки для здорових зубів.
- Відбілюючий режим - рекомендується у випадках зміни кольору зубів при палінні, в результаті вживання вина, чаю або кави і в міру необхідності для екстра-ретельного очищення зубів. Натуральне відбілювання відбувається за рахунок зняття стійких плям і пігментаций.
- Унікальний режим YOGA - дозволяє поєднувати щоденне чищення зубів з дихальними вправами. Щітка буде підказувати темп дихання, згідно практик йоги, який допоможе Вам добитися заспокоєння і одночасно підвищити внутрішню концентрацію і увагу.

Повна гарантія на зубну щітку 1 рік.

Tags: Електрична, звукова, зубна щітка, Edel White Sonic Generation 8

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

2 980грн.