Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

DenTek Ultimate Dental Guard Максимальний комфорт зубна капа від нічного скреготу зубами (бруксизму) 1 шт

Brand: DenTek
Product Code: 1344
Reviews: (0)
Out Of Stock
890грн.

Забезпечте Вашим зубам максимальний захист і комфорт за допомогою DenTek Максимальна Зубна капа. Повний захист охороняє всі зуби від скреготу. М'які подушечки для прикусу захищають передні і задні зуби від скреготу так само добре, як і повнорозмірна зубна капа. Зубна капа виготовлена ??з високоефективного міцного матеріалу.


- Приймає індивідуальну форму для щільного прилягання до зубів. Амортизуючі подушечки для прикусу формуються за формою зубів для індивідуальної посадки.

- Ультра-легкий тонкий дизайн для максимального комфорту.

- Гнучкий обід, що не утруднює дихання, проходить за зубами, забезпечуючи вільний доступ повітря, дозволяючи пити і розмовляти

- У комплект входить формувальний лоток Smart Fit, за допомогою якого виконується підгонка на рівні кап професійно виготовленими стоматологами, а також чохол.

- Не містить бісфенолу А (BPA), латексу і фталатів

- DenTek - безрецептурний бренд №1 серед стоматологів

 

Інструкція по застосуванню

 

Підготовка

- Зніміть футляр для зберігання і відкладіть в сторону. Переконайтеся, що синя капа надійно розташована в білому лотку, натиснувши на 2 подушечки для прикусу. Синя капа буде залишатися в білому формувальному лотку.

-  Наповніть кухоль. Для визначення правильного кількості води, помістіть формувальний лоток з капою в кухоль і заповніть водою до лінії заповнення на ручці лотка. Як тільки гуртка буде заповнена, вийміть формувальний лоток з капою і відкладіть в сторону.

-  За допомогою мікрохвильової печі або духовки доведіть воду в ємності до кипіння. Помістіть формувальний лоток з капою в гарячу воду, при цьому синя капа повинна бути спрямована вниз, і почекайте 3 хвилини 30 секунд. Підготуйте дзеркало.

 

Підгонка капи

- Обережно вийміть формувальний лоток з капою з кухля і струсіть зайву воду.

- Використовуючи дзеркало, помістіть формувальний лоток з капою в порожнину рота, не прикусувавши, посуньте її так, щоб центральна планка на формувальному лотку знаходилась в центрі Ваших передніх зубів.

- Сильно прикусіть. Ваші зуби повинні глибоко зануритися в капу. Потім злегка натискайте на протязі 3 хвилини.

- Повільно відкрийте рот. При правильній посадці капи, лоток і капа залишаться на Ваших верхніх зубах. Обережно натисніть лоток і капу вниз.

- Помістіть лоток і капу, спрямувавши вниз, в ємність з водою кімнатної температури на 5 хвилин для закріплення форми капи.

- Дістаньте капу з лотка, повільно потягнувши за центр з'єднуючи дуги, щоб капа вискочила. Ваша капа готова до використання.

 

Чистка та догляд

- Після кожного використання необхідно чистити капу зубною пастою і / або ополіскувачем для ротової порожнини. Ніколи не промивайте зубну капу гарячою водою, так як це може змінити її форму.

- Щомісяця перевіряйте Вашу зубну капу на знос. Термін використання зубної капи залежить від частоти скреготіння зубами і сили, з якою це відбувається. Зубну капу можна використовувати до шести місяців.

 

Виробник: ДенТек Орал Кеар Инк., США

Tags: DenTek Ultimate Dental Guard Максимальний комфорт зубна капа від нічного скреготу зубами (бруксизму) 1 шт

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

890грн.