Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Curaprox Prime Start CPS 06 Набір міжзубних йоршиків (5шт.+2шт. тримачів)

Brand: Curaprox
Product Code: 0974
Reviews: (0)
In Stock

Product options

 

    Набір міжзубних йоршиків Curaprox Prime CPS 06 - це найтонші, маленькі міжзубні йоршики серед усіх існуючих, які дуже легко та ефективно попереджають появу карієсу на бокових зубах, запалення ясен та пародонтит. Вони виготовлені з ефектом «парасольки»: найтонші щетинки дістаються усіх важкодоступних місць між зубами і розкриваються, для того щоб попасти у найвужчі зубні проміжки, ретельно та ніжно очищують.

     Ексклюзивно для CURAPROX: запатентовані хірургічні щітинки CURAL®, надзвичайно тонкі та міцні, високоякісні та найтонші із серії CURAPROX CPS Prime, забезпечують відмінну зносостійкість, CURAL® не містить нікелю, тому ідеально підходить для використання алергіками.

    Конусоподібний дизайн тонких щетинок стержня, оберігає від передчасної поломки, а також подовжує термін служби голівки. Фіксаторна система є в усіх тримачах. Усе зроблено для того, щоб чищення міжзубних проміжків зубними йоршиками CPS Prime було надзвичайно приємним, ретельним та легким.

    Міжзубні йоржики дуже добре захищені, і їх можна вставити в тримач, коли він знаходиться ще в упаковці. Це дуже просто, а, головне, - гігієнічно.

 

До складу набору входять: 5 шт. йоршиків D 0,6mm + 1 шт. тримач UHS 409 + 1 шт. тримач UHS 470.

Tags: Curaprox Prime Start CPS 09 Набір міжзубних йоршиків (5шт.+2шт. тримачів)

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

330грн.