Compare 0 Wishlist 0
Menu

CURAPROX Hydrosonic Ortho звукова зубна щітка

Brand: Curaprox
Product Code: 0876
Reviews: (0)
Out Of Stock
8 008грн.

CURAPROX Hydrosonic Ortho - щітка для тих, хто носить брекети.

Якщо ви носите брекети, то дуже важко забезпечити гігіенту порожнини рта. Є ризик карієсу і запалення. Зі звичайною мануальною зубною щіткою практично неможливо отримати дійсно чисті проміжки між зубами.

Рішення: головки Hydrosonic Ortho здатні з легкістю дістати важкодоступні місця завдяки вигину CURACURVE®. Наявність щетинок CUREN® означають, що ці галузі будуть очищені до досконалості. Завдяки інноваційній швейцарській технології виготовлення насадок, зуби легко залишаються здоровими і привабливими, навіть коли ви носите брекети.

 

 CURAPROX Hydrosonic Ortho звукова зубна щітка - це:

- Коливання потужного і тихого мотора складають від 22 до 42 коливань в хвилину. - На кожному з семи режимів роботи гарантовано ніжне очищення. - Потужна батарея забезпечує роботу протягом приблизно двох тижнів, якщо чистити зуби щодня два рази по чотири хвилини. - Очищає однаково добре як на низькому, так і на високому рівні заряду. - Одна кнопка для всіх операцій. Все зрозуміло інтуїтивно. - Дуже маленький розмір зарядки. - Футляр для подорожей в комплекті.

Tags: CURAPROX Hydrosonic Ortho звукова зубна щітка

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
Related Products
8 008грн.