Compare 0 Wishlist 0
Menu

CkeyiN Вакуумний очищувач пор обличчя з відпарювачем шкіри

Sale
Brand: Інше
Product Code: 1326
Reviews: (0)
Out Of Stock
659грн.
-9%
599грн.

Професійний електричний Вакуумний очищувач пор CkeyiN ідеально доглядає за шкірою обличчя, незалежно від її типу та ступеня проблемності. Він швидко й ефективно видалить забруднення пор на обличчі, а за допомогою 6 додаткових насадок і 3 режимів всмоктування може впоратися з різними забрудненнями пор, акне та вуграми.

 

- Правильна форма, розмір і матеріал насадок запобігають пошкодженню шкіри

- Зменшує розмір пор після очищення

- Призначений для видалення чорних цяток, акне, жировиків, зайвого шкірного жиру

- Надає підтягувальний і вирівнювальний ліфтинг-ефект

 

Перед використанням Вакуумного очищувача для найбільш ефективного результату, необхідно ретельно пропарити шкіру обличчя.

 

Основною перевагою даного девайсу є його багатофункціональність. Він обладнаний 6 насадками, завдяки яким може виконувати найрізноманітніші функції.

 - 2 насадки з маленьким отвором мають невелику зону всмоктування і призначені для видалення шкірного жиру. Не використовуйте в зоні очей, губ й інших чутливих зонах. Використовувати не частіше ніж 1 раз на тиждень.

- Насадка з овальним отвором має легке всмоктування й підходить для щоденного догляду. Можна використовувати в зоні очей і губ. Дбайливо очищає шкіру та стимулює вирівнювання зморщок.

- Мікроскопічна насадка з металевим наконечником призначена для адсорбції й поверхневої ексфоліації — глибшого очищення, порівнюючи з класичними скрабами. Використовувати не частіше ніж 1 раз на тиждень.

- Насадка з середнім отвором - призначена для очищення пор, видалення вугрів та акне. 

- Насадка з великим отвором — це стандартна та найуніверсальніша насадка. Вона призначена для очищення пор, великих вугрів, акне та максимального скупчення шкірного жиру. Не використовуйте в зоні очей, губ і подразнених частинах шкіри. Для використання 1 разу на тиждень

 

Tags: CkeyiN Вакуумний очищувач пор обличчя з відпарювачем шкіри

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
Related Products
659грн. 599грн.