Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

Безконтактний інфрачервоний термометр CK-T1502 градусник для тіла і поверхні

Sale
Brand: Інше
Product Code: 1195
Reviews: (0)
In Stock
499грн.
-29%
355грн. Found this product cheaper?

Безконтактний інфрачервоний термометр CK-T1502

є професійним термометром Non contact, може бути застосований для вимірювання температури людського тіла, температури навколишнього середовища і поверхні об'єкту.
Значно удосконалили інфрачервону технологію, вона в рази покращує точність цифрового термометра.

Швидкий результат

Тримайте датчик між 3-5 см від шкіри, і ви отримаєте точний результат.

Він здатний показати вам результат протягом 1 секунди, що є великою проблемою для звичайних ртутних термометрів. Режим Цельсія і Фаренгейт, легко і миттєво переключається з допомогою перемикача.

ЖК-дисплей і Звуковий сигнал
Біле підсвічування забезпечує хорошу видимість в темряві, завдяки LED підсвітці. Звуковий сигнал буде поданий, якщо температура тіла вище звичайної температури, ви можете відрегулювати температуру тривоги (звукового сигналу).

Кількість вимірювань в пам'яті
Більше не потрібно записувати останню температуру, завдяки вбудованій пам'яті в термометрі, термометр може записувати до 32 показань, записаних в будь-який час.

параметри:
Режим температури тіла: 32 ° C-42,5 ° C
Режим температури поверхні об'єкта: 0 ° C-100 ° C
Температура навколишнього середовища: 10 ° C-40 ° C
-Точність: +/- 0,1 ° C
-Час виміру: меньше 1 секунди
-Час автоматичного відключення: 15 секунд
-Вимірювально відстань: 3-5 см
-Тип батареї: 2 батареї AAA (не входять в комплект)

Цифровий електронний безконтактний інфрачервоний термометр / пирометр CK-T1502 використовується в побутових умовах, а також підходить для масового, швидкого і точного температурного скринінгу, наприклад, для забезпечення роботи прохідних, супермаркетів. Виконаний у вигляді пістолета, зручно тримати в руках, в тому числі, і в рукавичках.

Технічні особливості
На лицьову панель пирометра виведені 4 кнопки: «Mode», «+», «-», «Scan». Для зручності проведення скринінгу є вбудований динамік, який в разі виявлення підвищеної температури, подає сигнал. Рідкокристалічний дисплей має 5 рівнів інтенсивності підсвічування. Дані виводяться протягом 0,7 секунд після перевірки.

На екрані є інформація про поточну температурі, кількості вимірювань в пам'яті, ступінь зарядки пристрою, гучності динаміка. Можна використовувати для температурного скринінгу поверхонь.

Виготовлений цифровий електронний безконтактний інфрачервоний термометр / пирометр CK-T1502 з міцного, волого-і механічно стійкого пластика. Можна обробляти дезінфікуючими засобами.

Комплектація
Поставляється у фірмовій картонній упаковці з інструкцією. Працює від двох батарей ААА, який необхідно купувати окремо. Потужності акумуляторів 1.5В вистачить до 8000 вимірювань. В пам'яті зберігаються останні 32 вимірюваня. Похибка становить 0.1 градуса.

Для вимірювання температури направте пістолет на лоб на відстані 5-15 сантиметрів і натисніть «Scan». Для зміни об'єкта вимірювання температури, скористайтеся кнопкою «Mode».

Tags: Безконтактний інфрачервоний термометр CK-T1502 градусник для тіла і поверхні

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

Related Products
499грн. 355грн.