Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

AZDENT Alignment Trainer T4A Трейнери ортодонтичні, мякий і жорсткий

Sale
Brand: Azdent
Product Code: 01053
Reviews: (0)
In Stock
500грн.
-10%
450грн. Found this product cheaper?

Product options

Гнучкий трейнер Т4A з гіпоалергенного поліуретану коригує вже сформований прикус і виправляє незначні дефекти.

Його використовують в таких випадках:

- для вирівнювання передніх зубів без використання брекет-системи;

- замість ретенційної дуги для закріплення результату після зняття брекетів. Можна використовувати паралельно з незнімними конструкціями дротяного типу;

- для усунення шкідливих звичок: нетипового ковтання, ротового дихання, міжзубного прокладання язика.

 

Трейнер Т4A універсальний за розміром - гнучка конструкція апарату дозволяє йому легко адаптуватися до індивідуальних особливостей зубощелепної системи пацієнта. Комбінація можливостей механічного та функціонального методів лікування в одному апараті дозволяють скоротити терміни лікування і обійтися без невиправданих витрат.

 Трейнер програма Т4A включає в себе послідовне використання двох апаратів:
1. на першому етапі застосовують початковий трейнер Т4A з еластичного поліуретану;
2. на другому етапі призначається більш жорсткий трейнер Т4A, що забезпечує більш інтенсивний вплив на зуби.

 

 Початковий трейнер Т4A виготовлений з більш м'якого матеріалу, що володіє більшою гнучкістю і кращою здатністю адаптуватися до нерівності лінії зубів; це також дозволяє використовувати його паралельно з іншими ортодонтическими апаратами для розширення зубних дуг.

 

На завершальному етапі лікування використовується жорсткий трейнер, не відрізняється за формою і дизайном від початкового, але виготовлений з більш тугого матеріалу, що дозволяє створювати більш жорсткий і активний вплив на становище зубів. На цьому етапі лікування відбувається подальше вирівнювання зубів і поліпшення взаиморозміщення щелеп і паралельно триває корекція шкідливих звичок.

 

Переваги:

більш стабільні результати лікування. Готовий ретейнер. Знижує необходіомсть повторної установки брекетів при рецидивах.

 

Поради:

   Носити трейнер потрібно регулярно - зазвичай одну годину на день і надягати на всю ніч протягом перших 4-6 місяців. У перший час трейнер може випадати з рота під час сну. Потрібно набратися терпіння і не кидати лікування. Для перебудови м'язової функції потрібен якийсь час, і вже через 2-3 тижні Ви будете спокійно спати з трейнера всю ніч. Щоб прискорити процес адаптації, час денного носіння можна дещо збільшити.

 

Після кожного використання трейнер потрібно промивати під струменем холодної протічної води. Його можна почистити зубною щіткою із зубною пастою.

Трейнер не можна кип'ятити!

Tags: AZDENT Alignment Trainer T4A Трейнери ортодонтичні, мякий і жорсткий

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

500грн. 450грн.