Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

ApaCare Liquid Ополіскувач, 200 мл

New product
Brand: ApaCare
Product Code: 0049
Reviews: (0)
In Stock

Ополіскувач для ротової порожнини Apa Care ®

 

Ополіскувач має лікувально - профілактичні властивості завдяки унікальному складу:

  • - Рідка емаль ( нано- кристалічний медичний гідроксиапатит ( мінерал природного походження біологічний фосфат кальцію і третій за обсягом компонент нашого організму ( після води і колагену ) у складі ополіскувача забезпечує мінералами ті зони під поверхнею емалі , де відбулася їх втрата (так звана стадія « білої плями» при утворюючому карієсі ) таким чином ремінералізує емаль , знімає гіперчутливість , захищає від кислотної ерозії , повертає емалі свою первинну щільність і напівпрозорість , захищаючи зуби від руйнування.
  • - Природний антисептик - цитраль , володіє сильним протизапальним і антибактеріальними властивостями. , знижує кровоточивість , усуває неприємний запах з рота.
  • - Натуральний компонент ксиліт додатково призупиняє розвиток каріозних процесів і ефективно сприяє видаленню нальоту.Біосумісний з тканиною зубів. Він не тільки допомагає видалити зубний наліт, але і забезпечує приплив мінералів до шарів емалі, відновлюючи в них мікроскопічні пошкодження.Зуби надійно захищені від кислотної ерозії, і рівень бактерій (які викликають карієс і періодонтічні захворювання) в ротовій порожнині, постійно знаходиться на низькому рівні .

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ : Для дорослих і дітей від 3 років. Використовувати 2 рази на день , наповнити ковпачок до поділів 5-10 мл і полоскати протягом 20 секунд. Не розводити і не ковтати.

Призначення: для відновлення зубної емалі, профілактика захворювань парадонтиту.

Вік застосування: для дорослих і дітей від 3 років.

Застосування: використовувати 2 рази на день.

Склад: Aqua, Xylitol, Glycerine, Propylene Glycol, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Hydroxyapatit, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Thymol, Citric Acid, O-Cymen-5-Ol, Sodium Saccharine

Виробник: CumdenteGmbH , D- 72076 Tbingen , Germany

Tags: Ополіскувач, для ротової порожнини, Apa Care

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

440грн.