Compare 0 Wishlist 0 Account
Menu

AddFirst Total Clean насадки для електричних зубних щіток Oral-B, 2 шт

Brand: AddFirst
Product Code: A1-002
Reviews: (0)
Out Of Stock
150грн.

Революційні головки, присвячені електричним зубним щіткам, завдяки яким повсякденна гігієна порожнини рота увійде в новий вимір. Створені в співпраці з кращими стоматологами для забезпечення максимально якісного очищення та безпеки для чутливих зубів і ясен. Спеціально розроблена, ергономічна форма головки щітки дозволяє точно маневрувати всередині рота і з легкістю досягати до останніх молярів. Розмір, форма пульсацій і обертальних рухів дозволяють очищати кожен зуб окремо, забезпечуючи всебічну гігієну порожнини рота. У той же час щетинки голови були виготовлені з унікальних ультратонких і округлих волокон, що дозволяє прекрасно очищати накопичені відкладення і наліт, залишаючи рот абсолютно чистим. Інноваційна технологія щетинок з нахилом 16 градусів, дозволяє точно видаляти бруд, залишки їжі з міжзубних проміжків і важкодоступних місць, а також прекрасно чистити зуби уздовж лінії ясен. Завдяки цьому головка щітки може видалити до 100% більше нальоту, ніж у випадку традиційної зубної щітки. Безперечною перевагою спеціально закруглених волокон є захист чутливих ясен і сприйнятливість до пошкоджень ясен. Головка щітки м'яко масажує і заспокоює ясна, покращує кровообіг і робить їх більш здоровими і сильними.

У кожному комплекті є дві головки, сумісні з усіма електричними зубними щітками Oral-B, за винятком Oral-B Pulsonic. Кожна головка має захисну кришку, що захищає від зовнішніх факторів і бактерій, що полегшує її чистку. Крім того, кожна голова оснащена кольоровим кільцем, що дозволяє легко відрізнити її.

 

Щітки природним чином зношуются при регулярному використанні, тому важливо регулярно їх змінювати. Стоматологи рекомендують змінювати головки щітки кожні 3 місяці, щоб підтримувати добрі результати очищення і захист від карієсу.

 

Пакет містить 2 щітки і 2 захисних ковпачка.

Tags: AddFirst Total Clean насадки для електричних зубних щіток Oral-B, 2шт

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.

No questions about this product, be the first and ask your question.

Related Products
150грн.