Compare 0 Wishlist 0
Menu

AddFirst Perfection Clean насадки для електричних зубних щіток Philips Sonicare, 2 шт

Brand: AddFirst
Product Code: A1-001
Reviews: (0)
In Stock

Інноваційні головки, присвячені звуковим зубним щіткам Philips Sonicare. Розроблені в співпраці з кращими стоматологами, вони являють собою ідеальне поєднання ідеального очищення, безпеки для чутливих зубів і ясен і чудового выдбылюючого ефекту. Унікальні волокна, використовувані в голівці щітки, дозволяють видалити накопичене знебарвлення після тижня регулярного використання. Ергономічна форма голови і положення щетини були розроблені для досягнення найкращих результатів відбілювання і ідеальної гігієни порожнини рота в поєднанні з звуковою технологією, яка використовується в зубній щітці. Волокна, вібруючи, дозволяють видалити до 7 разів більше зубного нальоту в порівнянні з традиційною ручною зубною щіткою. У той же час технологія, яка використовується ефективно, усуває знебарвлення, викликані барвниками, що містяться в їжі та напоях, змушуючи відновити свій природний колір. Посмішка стане білішою і гарнішою за 7 днів. Комбінація звукової технології та інноваційного вирівнювання щетини дозволяє видаляти наліт з навіть важкодоступних областей, таких як міжзубні проміжки і лінія ясен, забезпечуючи відмінну профілактику і роблячи ваші зуби більш здоровими і міцними день за днем.

 

У кожному комплекті є дві головки, сумісні з усіма зубними щітками Philips, такими як: Diamond Clean, FlexCare Platinum, FlexCare +, FlexCare, Healthy White +, Healthy White, EasyClean, CleanCare +, серія Gum Health, серія Protectiveclean і серія Plaque Defence .

 

Кожна головка має захисну кришку, що захищає від зовнішніх факторів і бактерій, що полегшує догляд за нею. Крім того, кожна головка оснащена кольоровим кільцем, що дозволяє легко відрізнити її.

 

Щітки природним чином зношуются при регулярному використанні, тому важливо регулярно їх змінювати. Стоматологи рекомендують робити це кожні 3 місяці, щоб підтримувати добрі результати очищення і захисту від карієсу.

 

Пакет містить 2 насадки і 2 гігієнічних ковпачка.

Reviews
0/ 5
average product rating
0
0
0
0
0
There are no reviews for this product. Be the first to leave your review.
200грн.